Kilka lat temu, kiedy pracowałem jeszcze w Allegro - które od lat wspiera WOŚP - zdecydowałem się wziąć udział w firmowej akcji wolontariackiej i wystawić w ramach aukcji charytatywnych moje szkolenie z employer brandingu. Wtedy do głowy by mi nie przyszło, że za jakiś czas z podobnych szkoleń będę żyć. Niemniej jednak, znalazło się wówczas kilka chętnych firm i tak finalnie wylądowałem pewnego marcowego dnia we Wrocławiu, szkoląc kadrę Grupa Germaz z rynku pracy, rekrutacji i employer brandingu. Poznałem ciekawych ludzi, fajnie spędziłem czas i co najważniejsze - wspólnie dołożyliśmy swoją cegiełkę do WOŚP.

Czas na powtórkę tej inicjatywy! Z radością wystawiam na licytację całodniowe szkolenie, które przeprowadzę dla firmy z wybranego tematu w obszarze:

- employer brandingu,
- komunikacji wewnętrznej,
- personal brandingu,
- rekrutacji,
- diversity & inclusion,
- employee advocacy.

Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na WOŚP, która w tym roku finansuje zakup nowoczesnego sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 

To jak, gramy razem? Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/szkolenie-employer-branding-personal-branding-rekrutacja-hr-14980404656

Mateusz Jabłonowski
Owner - Konsultant, trener, project manager w m-jablonowski.com